خرید و فروش هواساز در اصفهان

خرید و فروش هواساز در اصفهان

دستگاه هواساز و یا ایرواشر یک وسیله کاربردی برای تهویه، سرمایش و گرمایش محسوب می ‌شوند که به عنوان بهترین سیستم تهویه مطبوع در فضاهای صنعتی و خانگی کاربرد دارد. جهت خرید هواساز در اصفهان بهتر است به سراغ مراکز معتبر ارائه دهنده این دستگاه ها بروید.پرشین پکیج نمایندگی انحصاری شرکت هواساز تهویه سپهر در اصفهان می باشد.09136668636 مهندس ارشدی

سیستم های تهویه مطبوع در فضاهای تجاری، اداری و حتی فضای صنعتی بخش زیادی از میزان انرژی را استفاده می کنند. هواسازها که جزء مهمترین تجهیزات سیستم های تهویه قرار می گیرند، می توانند با کمترین میزان اتلاف انرژی هوای مورد نیاز را تأمین نمایند.

مهمترین وظیفه یک دستگاه هواسازخانگی و صنعتی تولید هوا با کیفیت مد نظر محیط طراحی شده است. این سیستم ها ترمودینامیکی بوده و می ‌توانند پارامترهای مختلف مانند دما، فشار، رطوبت نسبی و همچنین میزان آلاینده های هوای محیط را تحت کنترل قرار بدهند.

خرید هواساز در اصفهان به دلیل شرایط صنعتی این شهر از استقبال خوبی برخوردار است. به همین دلیل نیاز است که حتماً به دنبال مناسب ترین قیمت هواساز در بازار باشید، تا بتوانید با تهیه یک دستگاه معتبر از نمایندگی معتبر هواساز آن را با کیفیت خوب تهیه کنید.برای آشنایی بیشتر با مفهوم خرید ایرواشر در اصفهان اینجا کلیک کنید.

 خرید هواساز در اصفهان خرید هواساز خانگی خرید هواساز آپارتمانی
خرید هواساز در اصفهان خرید هواساز خانگی خرید هواساز آپارتمانی

هواساز چیست؟خرید هواساز در اصفهان

هواساز به دستگاهی گفته می ‌شود که عمل فیلتراسیون و گرم کردن و همچنین کنترل رطوبت هوای محیط را به عهده می گیرد. این هواسازها می ‌توانند حداقل دو مورد از موارد ذکر شده را به طور همزمان انجام دهند.

در حال حاضر در بین دستگاه های مختلف صنعتی که علم تاسیسات وجود دارد، دستگاه هواساز جزء کامل ترین نمونه ها است که برای تهویه مطبوع و تمامی عملیات های مربوط به تهویه مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک دستگاه تهویه می‌ توانید هوای محیط را ضدعفونی، پاکسازی سرد و گرم نمایید و همچنین میزان رطوبت آن را تعیین کنید.

دستگاه هواساز از چند بخش اصلی تشکیل می شود که هر کدام از این بخش ها، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، تا بتوان از آن به بهترین شکل ممکن استفاده نمود.

https://persianpakage.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/

خرید و فروش پکیج در اصفهان

دستگاه هواساز می تواند متناسب با شرایط محیط عمل گرمایش و سرمایش را انجام دهد. به همین سبب در مکان های مختلفی مانند مکان های اداری، فضاهای آموزشی بزرگ، رستوران‌ ها، بانک‌ ها و سایر سالن های ورزشی و مراکز بیمارستان ها کاربرد دارند.

اغلب دستگاه هایی که در مراکز تحقیقاتی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند، به گونه ای خاص طراحی و تولید شده که با داشتن ساختاری از جنس استیل خالص و با وجود فن های قوی تر می توانند هوای محیط را نیز ضدعفونی کنند.یکی از عوامل مهم در خرید هواساز انتخاب پکیج مناسب برای سیستم های هواساز و ایرواشر است برای اطلاع از بهترین پکیج ها روی لینک زیر کلیک کنید.

معرفی انواع دستگاه هواساز بر حسب کارکرد/خرید هواساز خانگی

در حال حاضر انواع مختلف دستگاه هواساز طراحی و تولید شده که با استفاده اصولی از این دستگاه دیگر نیازی به دستگاه های رادیاتور و سیستم های گرمایش از کف یا فن کویل نمی باشد؛ چرا که هواسازها می توانند تمامی احتیاجات یک فضا را تأمین کنند.

دستگاه های هواساز را بر اساس نحوه کارکرد به چند گروه کلی تقسیم بندی می کنند که شناخت هر کدام از این دستگاه ها کمک می کند تا در موقعیت های مناسب دستگاه کاربردی را انتخاب کنید.

خرید هواساز
خرید هواساز

دستگاه هواساز معمولی

دستگاه هواساز معمولی و نرمال با داشتن بدنه ای از جنس گالوانیزه شامل نهایتاً دو بستر فیلتراسیون سرمایش، گرمایش و فن دمنده است. از آن برای تأمین هوای رفت، برای هوای برگشت مورد استفاده قرار می ‌گیرد که می تواند هوای تازه را به ساختمان بدهد. دستگاه های هواساز معمولی برای فضاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تمیزی هوا زیادی ندارند و مهم‌ترین کاربردهای آن در تالارهای پذیرایی، دانشگاه ها و سالن های ورزشی و همچنین مراکز خرید بزرگ است.

دستگاه هواساز هایژنیک ایرواشر خانگی

دستگاه هواساز هایژنیک یا بیمارستانی یکی از دستگاه های بسیار مهم برای محیط های درمانی است که الزامات خاصی در طراحی و ساخت این دستگاه به کار می برند. معمولاً جنس بدنه این دستگاه ها از استنلیس استیل انتخاب می شود. این دستگاه به گونه ای طراحی شده که هوای بدون گرد و غبار، ذرات معلق و مواد آلاینده را به محیط داخلی بیمارستان، آزمایشگاه های ابزار دقیق و اتاق های تمیز و فضاهای خاص وارد می کند. در بخش های مختلف آن از فیلترهای حساس استفاده می کنند، تا هرگونه آلودگی در محیط را نیز به خود جلب کند.

دستگاه هواساز سقفی توکار خرید هواساز آپارتمانی

دستگاه های هواساز سقفی تهویه سپهر توکار به گونه ای طراحی می شوند که قابلیت قرار گیری در سقف کاذب را داشته باشند و به دلیل محدودیت موجود در فضای سقف کاذب ابعاد این دستگاه باید حتی المقدور کوچک در نظر گرفته شود، به همین دلیل ظرفیت هوادهی آن نسبتاً پایین است. معمولاً در این دستگاه یک لایه پیش فیلتر فلزی کلی به صورت مشترک برای سرمایش و گرمایش و همچنین فن دمنده قرار می گیرد. به همین جهت این دستگاه با ابعاد کوچک قادر است هوای بیشتر و با فشار بالاتر را برای محیط تأمین کند و اغلب مواقع در رستوران ها و فروشگاه ها و فضاهای مشابه که نیاز است این دستگاه در سقف کاذب قرار بگیرد، کاربرد دارد. مهمترین دلیلی که از این نوع دستگاه استفاده می کنند، نبود فضای نصب در محیط  است؛ چرا که دستگاه ‌ها نیاز به کانال کشی دارند و در برخی از شرایط نمی‌ توان آنها را بر روی پشت بام قرار داد.

 خرید هواساز در اصفهان خرید هواساز خانگی خرید هواساز آپارتمانی
خرید هواساز در اصفهان خرید هواساز خانگی خرید هواساز آپارتمانی

دستگاه هواساز صنعتی /خرید هواساز در اصفهان

دستگاه های هواساز صنعتی به منظور جابجایی حجم زیادی از هوا در محیط طراحی می شوند که به وسیله آنها می توان برای جابجایی گاز، دود و هوای آلوده در کمترین زمان ممکن اقدام کرد. با توجه به محیط کارخانه و محل نصب دستگاه های صنعتی آن را در مدل های مختلف طراحی و تولید می کنند. از مهمترین دستگاه های صنعتی می توان به دستگاه هواساز پرورش قارچ یا دستگاه هواساز نساجی اشاره کرد.

بررسی نمونه های مختلف هواساز خانگی

دستگاه های هواساز جزء مهمترین دستگاه هایی قرار می گیرند که می توانند در تمامی محیط ها هوای مورد نیاز گرما و سرما را تأمین کنند. به همین دلیل این دستگاه ها علاوه بر کارکرد از لحاظ شرایط مختلف دیگر در بهترین دسته و گروه طبقه بندی می شوند.

از مهمترین طبقه بندی های دستگاه هواساز می توان به نوع کنترل جریان هوا اشاره کرد که به دو دسته بندی حجم ثابت و حجم متغیر دسته بندی می گردند.

البته دستگاه های هواساز از لحاظ محل قرارگیری، فن، خروج جریان هوا، شکل یونیت و موارد مختلف دیگر نیز به چندین دسته و گروه طبقه بندی شده که جهت انتخاب بهتر لازم است که با همه مدل های آن آشنایی پیدا نمایید.درکنار هواساز خانگی همچنین می توانید بهترین رایاتور پربازده شرکت لورچ را خریداری کنید که مکملی برای مناطق سردسیر باشد،(https://persianpakage.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/)

در ادامه به بررسی مدل های مختلف دستگاه هوارسان می پردازیم:

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.