خرید ایر واشر در اصفهان

خرید ایر واشر در اصفهان

خرید ایرواشر در اصفهان با توجه به نوسانات زیادی که در قیمت ارز وجود دارد، بهتر است از مراکز معتبر آن انجام شود، تا بتوانید یک دستگاه با کیفیت مطلوب برای تهویه در فضاهای مختلف تهیه کنید.

09136668636 مهندس ارشدی مشاوره رایگان

ایرواشر یک دستگاه پرکاربرد بوده که با استفاده از آن هوای گرم و سرد یک محیط تأمین می شود. اما استفاده کردن از این دستگاه اهمیت زیادی دارد؛ چرا که از این دستگاه می ‌توان در کلیه فضاهای کارخانجات و فضاهای صنعتی به بهترین شکل ممکن برای تصفیه هوا استفاده کرد. البته برای آپارتمان ها و منازل مسکونی نیز از نمونه های مناسب آن به کار می برند.

در هنگام خرید ایرواشر در اصفهان با انواع مختلف این دستگاه از لحاظ ابعاد و اندازه، نحوه کارکرد برندهای تولید کننده و موارد مختلف دیگر روبرو می شوید. آشنایی و شناخت بهترین مراکز خرید و نمایندگی ایر واشر در اصفهان تأثیر زیادی در انتخاب مناسب این دستگاه می گذارد.

خرید و فروش واشر در شهر اصفهان به گونه انجام می شود که شرایط خرید ایر واشر جدید به راحتی فراهم آمده و می ‌توانید انواع واشر را با قیمت مناسب تهیه کنید.

ایر واشر چیست؟رطوبت ساز التراسونیک اصفهان

از روزگاران قدیم تا به اکنون تمیز کردن هوای محیط جزء چالش های بسیار مهمی بوده که فکر صنعتگران را به خود مشغول کرده است. در قدیم خانه ها را به گونه ای طراحی می کردند که با داشتن سقف های بلند و انواع بادگیر می ‌توانستند در فصول گرم سال در راستای خنک‌ سازی تأثیر زیادی بگذارند.

اما در حال حاضر با طراحی و ساخت وسایل تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی عمل تصفیه هوای داخل منازل و محیط های صنعتی و کارگاهی به شکل بهتری صورت می گیرد.

خرید هواساز
خرید هواساز

ایرو اشر چیست؟ از مهمترین سوالاتی است که برای افراد قبل از آشنایی با این دستگاه به وجود می آید. ایر واشر نوعی از دستگاه تهویه مطبوع است که به دو حالت سرمایشی و گرمایشی قابلیت استفاده دارد. از این دستگاه در فصل زمستان برای گرم کردن و فصل تابستان برای سرد کردن فضای محیط استفاده می کنند.

دستگاه های ایر واشر از فیلترهای توانمندی برخوردار بوده که قابلیت فیلتر نمودن و پاکسازی هوا از هر نوع آلودگی، بوی بد و گرد و غبار را دارد. به همین جهت تنفس در محیطی که توسط ایر واشر تصفیه می شود، بدون هیچ گونه خطر است.

هواساز چیست؟خرید هواساز

هواساز جزء دستگاه های تهویه مطبوع است که با فیلتراسیون قوی و همچنین تنظیم رطوبت و تنظیم دما می تواند هوای مربوط به یک فضا را به طور کامل تصفیه کند.

در حال حاضر دستگاه هواساز به گونه ای طراحی و تولید می ‌شود که قابلیت استفاده در محیط آپارتمانی یا محیط های صنعتی را دارد. به همین جهت به آسانی می توان از آن در فضاهای بزرگ و کوچک استفاده نمود.

قیمت دستگاه هواساز صنعتی وظیفه تولید هوای سرد و گرم را به عهده نمی گیرد؛ بلکه توزیع کننده هوا است که توسط چیلر و دستگاه بویلر تولید می گردد.خرید ایر واشر در اصفهان و شهرهای کویری خشک بهترین گزینه برای خرید سیستم تهویه مطبوع می باشد.

اما در سال های اخیر به دلیل بالاتر بودن هزینه دستگاه چیلر، برای تصفیه هوا در محیط های صنعتی خرید هواساز مقرون به صرفه نبوده و به جای آن از دستگاهی به نام ایر واشر استفاده می ‌کنند که می ‌تواند از لحاظ اقتصادی به صرفه تر باشد.

 رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان
رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان

بالا بودن هزینه های مربوط به خرید دستگاه هواساز و همچنین هزینه های نصب و راه اندازی موجب شده تا برخی از شرکت ها توجه ویژه ای به تولیدات خود داشته باشند، تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند. خرید دستگاه هواساز تهویه سپهر تأثیر زیادی در استفاده بهینه از این دستگاه با پرداخت هزینه مناسب دارد. چرا که تمامی بخش های دستگاه به گونه ‌ای بهینه سازی شده که بتوان در فصل تابستان و زمستان به خوبی از آن بهره برداری نمود.

انواع دستگاه ایر واشر و رطوبت ساز التراسونیک اصفهان

در هنگام خرید ایر واشر و هواساز با انواع مختلفی از این دستگاه ها روبرو می شوید که ممکن است شما را با دغدغه رو به‌ رو کند که کدام یک از این دستگاه ها برای فضا و کاربرد شما مناسب است.

بهتر است تا با تحقیق و بررسی بتوانید به صورت کلی با انواع دستگاه و همچنین دستگاه هواساز آشنا شوید، تا بتوانید در بین تنوع بالای این محصولات بهترین را انتخاب کنید.خرید ایر واشر و هواساز در اصفهان

انواع دستگاه ایر واشر به دو صورت خانگی و صنعتی تولید می شوند که از لحاظ ابعاد و کلاس کاری با یکدیگر تفاوت پیدا می‌ کنند و همچنین قدرت این دستگاه ها نیز کاملا متفاوت طراحی می گردد.

در ادامه به معرفی انواع دستگاه ایر واشر برای آشنایی بیشتر می پردازیم:

خرید ایر واشر صنعتی در اصفهان

ایر واشر یا هواساز صنعتی دستگاهی است که به جهت تأمین هوای مناسب و تمیز با رطوبت تنظیم شده در محیط های صنعتی کاربرد داشته و می ‌تواند هرگونه آلودگی و ذرات مضر را توسط فیلتراسیون قوی آن از بین ببرد. در واقع این دستگاه با مکش هوای تازه و تمیز از بیرون ساختمان رد شدن از این فیلترها هوای پاکیزه را به فضای محیط می دهد.

 رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان
رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان

خرید ایر واشر سقفی هواساز در اصفهان

یکی از مدل های راه اندازی سیستم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان ها استفاده از ایر واشر هواساز سقفی است که از آن برای تبادل حرارت میان آب و هوا استفاده می گردد. به علت کیفیت بالای خرید واشر سقفی در اصفهان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

خرید ایر واشر ایستاده در اصفهان

هواساز ماشین ایستاده جزء دستگاه های آپارتمانی محسوب می شود که برای آپارتمان هایی با فضای سربسته و کوچک کاربرد بهینه ای دارند. به همین دلیل خرید ایر واشر ایستاده در اصفهان با توجه به ابعاد فضای منازل با قدرت مناسب انتخاب می گردد. چرا که به راحتی قابل حرکت و جابجایی است و می تواند فضا را به خوبی خنک یا گرم کند.ایرواشر و هواساز ایستاده خانگی با استفاده از پکیج های برقی و گازی، کویل های (لوله های مارپیچی) آبگرم یا بخار داغ افزایش دما را تولید می کند.برای اطلاع از پکیج مناسب ایتالیایی و ایرانی لورچ و ایمرگاس ایتالیا اینجا را کلیک کنید

خرید ایر واشر پشت بامی در اصفهان

هواساز یاایر واشر خانگی که شباهت زیادی به نمونه های صنعتی دارد اما از لحاظ ظرفیت و اندازه در ابعاد کوچکتر تولید می شود تا قابلیت نصب در پشت بام خانه ها را داشته باشد با خرید این ماشین خانگی به راحتی میتوانید زمان سرد و گرم نگه داشتن دمای محیط هوای آن را به طور کامل تسویه کنید.با خرید ایرواشر و هواساز های سقفی و ایستاده دیگر نیازی به رادیاتور ندارید ،البته می توانید در مناطق سردسیر از رادیاتور های نسل جدید پربازده لورچ و یا استیل (شوفاژ )به این سیکل اضافه کنید ،در مورد رادیاتور های لورچ پربازده را اینجا کلیک کنید.

خرید ایر واشر آپارتمانی در اصفهان

ایر واشر هواساز آپارتمانی معمولاً بر روی پشت بام آپارتمان ها نصب شده و توسط کانال کشی جریان هوای خروجی به هوای اتاق ها وارد می گردد. این دستگاه توانایی تصفیه و جذب آلودگی و گرد و غبار از محیط را دارد. پس با خرید ایر واشر برای آپارتمان می توانید هوای مناسب و پاکیزه تنفس کنید.

 رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان
رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان

خرید هواساز و ایر واشر هایژنیک در اصفهان

دستگاه های ایر واشر هایژنیک در سه کلاس مختلف با جنس استیل تولید می شود که این دستگاه ها از قطعات و فیلترهای زیادی تشکیل شده است. چرا که این دستگاه ها در محیط های آزمایشگاهی، بیمارستانی و شرکت ‌های دارویی و اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد. باید بتواند به طور کامل هر گونه میکروبی را از محیط جذب کند و معمولا از فیلترهایی مانند فیلتر آلومینیوم و سیستم یو وی در آن قرار می دهند.

 رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان
رطوبت ساز التراسونیک اصفهان خرید هواساز خرید ایر واشر در اصفهان

مزایای دستگاه ایر واشر و هواساز

ایر واشرها در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع مزایای بیشتری دارند به همین جهت در شرایط مختلف بهتر است که از این دستگاه ها استفاده شود.

ایر واشرها جزء ایده‌آل ‌ترین تجهیزاتی است که می ‌تواند ضمن تصفیه هوای محیط، هوای گرم و سرد را تأمین کرده و رطوبت آن را نیز کاملاً تنظیم نماید و با امکان کنترل اتوماتیک به راحتی تمامی این کارها را انجام می دهد.

استفاده کردن از دستگاه ایر واشر مزایایی به دنبال دارد که برخی از این مزایا شامل موارد ذیل است:

هزینه نصب کمتر ایرواشر

هزینه نصب و راه اندازی و نگهداری از دستگاه ایر واشر به نسبت سایر سیستم های مشابه مانند کولر گازی یا چیلر بسیار کمتر است.

مصرف بهینه سوخت هواساز التراسونیک

دستگاه های ایر واشر به گونه ای طراحی شده اند که کمترین میزان سوخت را دارند و بر صورت سیستم ‌های کمپرسور از برق کمتری استفاده کرده و در فصل زمستان کمترین میزان گاز را مصرف می کنند.

کاهش هزینه های جانبی ایرواشر

ایر واشرها می توانند هوای گرم و هوای سرد را در فصول مختلف تأمین کنند، پس دیگر نیاز به هزینه برای تهیه دستگاه های متعدد مانند فن کویل، شوفاژ و موارد دیگر نیست.

تنظیم میزان حرارت و رطوبت هواساز و رطوبت ساز

به وسیله دستگاه های کاملا اتوماتیک می ‌توان میزان حرارت و رطوبت را تنظیم نمود.

دسترسی ساده هواساز تهویه سپهر

معمولاً دستگاه ایر واشر در قسمت های بیرونی ساختمان نصب می شوند، تا در صورت نیاز به بررسی تعمیرات و تعویض قطعات به آسانی می ‌توان به این دستگاه ها دسترسی پیدا کرد.

پس در تمامی شهرها و نقاط کشور می توانید با خرید ایر واشر جدید از مزیت های این دستگاه کاربردی بهره مند گردید. در واقع در حال حاضر شرایط خرید ایر واشر در کاشان، خرید ایر واشر در دلیجان، خرید ایر واشر در شهرکرد، خرید ایر واشر در تهران با قیمت مناسب فراهم آمده است و با خیال راحت می توانید از طریق یک سایت معتبر در تمامی این شهرها خرید خود را بدون صرف وقت و هزینه اضافه انجام دهید.

نکات مهم در خرید ایر واشر در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای کویری کشور است که در مرکز ایران قرار گرفته و با داشتن آب و هوای سرد در زمستان ها آب و هوای گرم در تابستان نیاز به سیستم تهویه مطبوع دارد. ایر واشرها می توانند بهترین سیستم هایی باشند که به جای کولر و فن کویل نیاز مصرف کننده را به گرما و سرمای محیط تأمین می کنند.

فروش ایر واشر در اصفهان توسط مراکز متعددی انجام می ‌شود؛ اما از همه این مرکز نمی ‌توان به راحتی و با اطمینان کافی این دستگاه های مهم و کاربردی را تهیه کرد. پس نیاز است که در هنگام خرید نمایندگی ایر واشر در اصفهان را به خوبی بشناسید تا بتوانید معتبرترین دستگاه ها را با قیمت های مناسب تهیه نمایید.

در هنگام خرید ایر واشر در اصفهان آدرس نمایندگی ها جزء موارد بسیار مهمی است که باید از دقیق بودن آنها مطمئن گردید. در چنین شرایطی می توانید از طریق سایت نسبت به جانمایی نمایندگی های معتبر اطمینان کافی به دست آورید. زیرا ایر واشر در اصفهان از سایت های معتبر به راحتی امکان پذیر است.

اما چند نکته مهم در هنگام خرید ایر واشر در اصفهان عمده وجود دارد که توجه کردن به همه این نکات موجب می‌ شود تا دستگاهی مناسب با کاربری خود تهیه کنید، تا بتوانید در هر شرایطی از آن استفاده نمایید.

رطوبت ساز التراسونیک اصفهان
رطوبت ساز التراسونیک اصفهان

نحوه کاربری ایر واشر هواساز رطوبت ساز

دستگاه های ایر واشر با توجه به تأمین گرمایش و سرمایش، عملکردهای متفاوتی دارند و برای هر فضایی نیاز است که حتماً از دستگاه مناسب آن استفاده شود. پس جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کاربری ایر واشر بهتر است حتماً از افراد متخصص، اطلاعات لازم و کاربردی را دریافت کنید.

شناخت انواع ایر واشر هواساز و رطوبت ساز

شناخت انواع ایر واشر با توجه به محل نصب آنها اهمیت پیدا می کند، چرا که های ایر واشر  های خانگی به صورت سقفی و پشت بامی و ایر واشرهای صنعتی به شکل و فرم های دیگری وجود دارند که باید متناسب با فضا تهیه شوند.

مشخص کردن ظرفیت دستگاه هواساز ایرواشر

باید متناسب با ابعاد فضای محیط و میزان آلودگی های آن ظرفیت دستگاه را انتخاب کرد که تخمین ظرفیت دستگاه توسط افراد متخصص انجام می شود.

قیمت دستگاه هواساز ایرواشر رطوبت ساز

قیمت دستگاه جزء مسائل بسیار مهمی بوده که در هنگام خرید و فروش ایر واشر باید به آن توجه ویژه شود. زیرا مهم است که متناسب با نوع کاربری و مصارف مورد نیاز، دستگاهی با قیمت مناسب تهیه کنید.

خرید ایر واشر در اصفهان به صورت اینترنتی

تهیه ایر واشر در اصفهان یک خرید اینترنتی مقرون به صرفه محسوب می ‌شود؛ چرا که سایت های معتبر زیادی در اصفهان در حال فعالیت هستند که با خیال راحت می توانید انواع دستگاه ایر واشر مورد نیاز خود را تهیه کنید.

قیمت خرید ایر واشر در اصفهان چقدر است؟ این سوال ممکن است برای همه خریداران این دستگاه مهم و کاربردی به وجود بیاید. چرا که خرید ایر واشر در اصفهان به دلیل شرایط آب و هوایی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و حجم بالایی دارد.

اگر به دنبال یافتن پاسخ این سوال که قیمت خرید ایر واشر در اصفهان چند است؟ هستید باید بدانید که انتخاب مراکز معتبر و بدون حضور واسطه تأثیر زیادی در قیمت ارائه آن در بازار می گذارد.

در هنگام خرید ایر واشر در اصفهان روی نقشه مراکز متعددی را پیدا می ‌کنید که می ‌توانید پس از بررسی ویژگی و مشخصات این مراکز بهترین آنها را انتخاب کرده و از طریق سایت یا مراجعات حضوری اقدام به خرید این دستگاه نمایید.

خرید ایر واشر در اصفهان روزانه در تعداد بالایی انجام می ‌شود و به راحتی می توانید از طریق سایت های متعدد و مراکز و نمایندگی های معتبر، انواع دستگاه های تولید ایران یا دستگاه های وارداتی را تهیه کنید. به همین جهت است که امکان خرید ایر واشر ژاپنی در اصفهان به راحتی مهیا می گردد.

عوامل تأثیر گذار بر لیست قیمت ایر واشر هواساز تهویه سپهر

در حال حاضر انواع مختلف دستگاه طراحی و تولید شده که برخی از این دستگاه ها به صورت صنعتی و برخی به صورت خانگی و برخی مناسب فضاهای بهداشتی و درمانی است و هر کدام از تکنولوژی های خاصی برخوردار می باشند.

آشنایی با عواملی که بر قیمت دستگاه ایر واشر که یک دستگاه سرمایشی و گرمایشی و پاکسازی هوا است کمک می ‌کند تا برای هر محیط و فضایی بهترین دستگاه کاربردی را تهیه کنید.

در این بخش قصد داریم به برخی از عوامل تأثیر گذار بر نرخ قیمت دستگاه ایر واشر می پردازیم:

ظرفیت دستگاه هواساز ایرواشر

ظرفیت دستگاه ایر واشر بر حسب اندازه گیری های مختلفی که مشخص می گردد، بر قیمت این دستگاه ها به صورت آپارتمانی و صنعتی تأثیر دارد. هرچقدر که ظرفیت دستگاه بیشتر باشد در نتیجه تجهیزات بزرگتری در آن مورد استفاده قرار می گیرند. توجه نمایید که به هیچ عنوان برای کاهش قیمت، ظرفیت را کمتر از حد نیاز در نظر نگیرید؛ چرا که نیاز شما به هوای تمیز و هوای گرم و سرد تأمین نمی گردد.

نوع موتور الکتریکی ایرواشر و هواساز التراسونیک

موتور الکتریکی در دستگاه های ایر واشر نقش بسیار مهمی در کارکرد دستگاه دارند، مدل هایی که از تکنولوژی اینورتر استفاده می کنند و به همراه دو فن می توانند با مصرف بهینه، انرژی بیشتری را تولید نمایند و به تبع هزینه مربوط به این دستگاه ها نیز افزایش می یابد.

استفاده از انواع فیلترها رطوبت ساز التراسونیک اصفهان

بر روی دستگاه های ایر واشر متناسب با محل نصب نیاز است که فیلترهای هوای مختلفی در مسیر عبور هوا قرار بگیرد. این فیلترها شامل فیلترهای آلومینیومی قابل شستشو، فیلترهای کیسه ‌ای و در برخی از موارد فیلترهای هپا با قابلیت پاکسازی ۹۹درصدی هوا می باشند که طبیعتا هر چقدر تعداد فیلترها بیشتر باشد، کیفیت هوا بهتر بوده و ارزش دستگاه نیز بیشتر می شود.

نوع سیستم گرمایش رطوبت ساز و هواساز التراسونیک اصفهان

ایر واشرها برای سرما از روش تبخیری استفاده می‌ نمایند؛ اما برای گرمایش از روش ‌های متفاوتی استفاده می کنند که برخی از ایر واشرها دارای کویل هایی هستند که می توانند بخار یا آب گرم را به بخش کویل ها ارسال کنند. اما برخی از ایر واشرها هیتر الکتریکی استفاده می کنند، قیمت دستگاه با توجه به کویل و هیتر قرار گرفته در آن ها تغییر می کند.

ویژگی های خاص دستگاه ایرواشر و هواساز

به طور کلی آپشن های دیگری هم در دستگاه ایر واشر وجود دارد که هر کدام می تواند تأثیری بر کیفیت و در نهایت قیمت آن بگذارد که از مهمترین آنها می توان به ترموستات دیجیتال، هشدار دهنده تعویض فیلتر، مخزن ماده خوشبو کننده هوا و موارد دیگر اشاره کرد.

برند تولید کننده هواساز ایرواشر تهویه سپهر

برند تولید کننده جزء عوامل بسیار مهمی است که می تواند بر قیمت دستگاه های موجود در بازار تأثیر بگذارد. به عنوان مثال خرید ایر واشر تهویه سپهر در اصفهان به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسبی که داشته، یکی از محصولات پرطرفدار در بازار است.

شرایط خرید خاص ایر واشر به صورت قسطی در اصفهان

ایر واشر یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی است که برای بسیاری از فضاهای تجاری و صنعتی و همچنین مراکز درمانی و خانه و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

فراهم آمدن شرایط خرید ایر واشر قسطی در اصفهان موجب شده تا خریداران با خیال راحت بتوانند اقدام به تهیه این دستگاه پرکاربرد کنند.

در نظر گرفتن شرایط خرید ایر واشر در اصفهان و پرداخت درب منزل موجب شده تا تعداد افراد بیشتری به این سایت و مرکز فروش اعتماد کرده و با خیال راحت تر اقدام به ثبت سفارش و خرید دستگاه مورد نظر خود نمایند.

در اغلب مواقع خرید ایر واشر در اصفهان تخفیف های ویژه دارد که شناخت این مراکز کمک می کند تا از بهترین دستگاه های موجود در بازار بتوانید با پرداخت هزینه مناسب تر بهره مند گردید.

پیدا کردن مراکز معتبر که چنین شرایطی را برای خرید دستگاه های ایر واشر در نظر می گیرند، می توانید هر نوع خرید ایر واشر و پکیج و همچنین خرید ایر واشر کولر را نیز با اطمینان کافی از کیفیت بالای محصولات انجام دهید.

مزایای خرید و فروش محصولات تهویه سپهر در اصفهان

در بین برندهای متعدد موجود در بازار که در زمینه محصولات تهویه و تولید هوای گرم و سرد فعالیت می کنند، خرید و فروش محصولات تهویه سپهر در اصفهان مورد توجه و استقبال بیشتری قرار گرفته است.

این کمپانی با در نظر گرفتن نیاز بازار و استفاده کردن از تجربیات فراوان و دانش روز متخصصین حرفه ای توانسته، انواع سیستم خنک کننده ایر واشر قابل نصب در سقف و نمونه های مختلف دیگر را طراحی و تولید کند. به گونه ای که می تواند بخش عمده ای از نیاز بازار را به طور کامل تأمین نماید.

خرید ایر واشر آپارتمانی از برند سپهر و سایر محصولات دیگر که در این کارخانه تولید می گردد، از نمایندگی معتبر آن در اصفهان موجب می‌ شود تا با قیمت درب کارخانه به این محصول کاربردی دست پیدا کنید.

خرید محصولات سپهر در اصفهان مزایای زیادی برای کاربران به دنبال دارد که با شناخت این مزیت ها با خیال راحت تر در بین تنوع محصولات موجود در بازار بدون دغدغه و سردرگمی اقدام به انتخاب این محصولات می کنند که برخی از این مزیت ها شامل موارد ذیل است:

پایین بودن قیمت دستگاه های سپهر به دلیل تولید داخل بودن از مهمترین ویژگی های این دستگاه ها محسوب می شود.

قابلیت تامین سرمایش و گرمایش در تمام فصول سال یکی دیگر از ویژگی ‌های خاص این دستگاه ها است که بدون آسیب به بخش های موتوری و مهم دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

قابلیت فیلتراسیون هوا به طور کامل موجب می ‌شود تا در هر فضایی بتوان از این دستگاه استفاده نمود.

قابلیت تنظیم رطوبت هوا موجب می‌ شود تا هوای محیط کاملاً تنظیم بوده و هیچ آسیبی به سلامت افراد وارد نمی گردد.

قابلیت نصب و راه اندازی آسان این دستگاه ها یکی دیگر از ویژگی ‌های خاص آن است که در سریع ترین زمان ممکن پس از خرید می توان از آنها استفاده کرد.

راهنمای خرید دستگه ایر واشر ایستاده

اگر آپارتمان یا پروژه شما دارای بالکن است ،و یا طبقه آخر هستید ایرواشر ایستاده یا هواساز ایستاده بهترین گزینه می باشد ،ایرواشر ایستاده راندمان بالاتری نسبت به دیگر هواساز ها دارد،

قیمت رطوبت ساز الترا سونیک اصفهان  چقدر است؟

قیمت رطوبت ساز الترا سونیک اصفهان بستگی به متراژ پروژه و نوع هواساز دارد

فن رطوبت ساز چیست؟

فن رطوبت ساز همان ایرواشر و هواساز است برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید09136668636

تهیه و دانلود کاتالوگ هواساز 

برای کاتالوگ هواساز لطفا در واتس آپ کلمه هواساز را پیام کنید09136668636

14 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.